Jump to content

Sveicināts Bash!
Reģistrējies tagad, lai varētu apskatīt visu forumu, atbildēt uz topikiem un veidot savus!.
Ielogoties Reģistrēt kontu

Toggle shoutbox Čats

Pieslēdzies MTA RP

Čau.

Ieejot projektā, rodas jautājums - kas te īpašs? Kas te savādāks, kāda jēga man aiziet no iemīļotā projekta, kur man jau viss ir, un iet uz kaut kādu citu, kur viss jāsāk no nulles, nezinu cik ilgi noturēsies, un vispār, kas tas tāds ir? 

Tā ir. Tādi jautājumi rodas visiem.

Bash.LV būs viens no īpašajiem serveriem Latvijā, kurā bieži (atkarīgs no JŪSU ieteikumiem) būs jauni atjauninājumi. Man ir pieredze skriptošanā, un to zina daudzi. Iepriekšējie atjauninājumi nav daudz, un neizskatās pēc nekā īpaša.

Jā, tas nav.

Ņemsim par piemēru to pašu slimību sistēmu. Viņa izskatās viegla, kura ar laiku varētu kaitināt. 

Parasti visas šīs sistēmas rada RPG noskaņu - ir kaut kas, aizej, paspaidi pogu vai kāds uzraksta komandu, viss pabeigts. Tieši kā izsalkuma sistēma, piebāz kabatas ar 500 burgeriem 4 mugursomās, un tikai spaidi. 

Jēga? Varbūt cilvēkiem pirmo dienu patiks, ka ir jāēd. Pēc tam tas būs kā RPG - vienkārši nospied un viss. 

Būsim godīgi, vai kāds ir RPojis to, kā ēd?

1 no 100, un tā ir realitāte.

Slimību sistēmā vienmēr būs kas cits, un RP būs gan ārstiem, gan pašiem cilvēkiem. Ja slimība netiks ārstēta, ar laiku tās simptomi palielināsies, un tā var būt pat bīstama. Lai to izārstētu, parasti būs jādodas pie ārsta. Un tagad jūs iedomājaties - aizeju, ārsts uzraksta komandu, izārstējos.

Nē! Tā nebūs. 

Pirmkārt, ārstam būs jādiagnosticē slimība. Ticiet man, slimības būs ar līdzīgiem simptomiem, un tas nebūs TIK viegi.

Otrkārt, jāizraksta zāles. Tās būs kā items. Ja slimība nebūs noteikta īstā, tātad arī zāles nebūs īstās, labākā gadījumā nekas nenotiks. Viss notiek ar RP, bez RPG paveidiem.

Treškārt, zāles ir jālieto. Tur gan nevar apsolīt, ka būs tik liels RP, bet zāles būs jāielieto ik pa noteiktiem intervāliem. Lietosi biežāk - tās nebūs efektīvas, lietosi retāk - viss notiks lēnāk.

Piekrītiet, tas ir interesantāk, nekā izsalkuma sistēma.

Jā, šeit būs izsalkuma sistēma, arī to uztaisīju, bet negaidu no tā lielu RP.

Runājot par LSPD - viņiem būs daudz jaunas, interesantas funkcijas, top jauns MDC, kurš ir modernāks, ērtāks, veidots ar directX funkcijām. 

Statu RR šeit noteikti nebūs nekad. 'Pārāk daudz naudas' tiks risināts ar krīzes situācijām valstī, cenu strauju pieaugumu un rezultātā lielākiem nodokļiem.

Paldies, ja izlasījāt, un aicinu jūs piereģistrēties, ienākt serverī, kad tas ir vaļā, un visu apskatīt. Jūs neatpazīsiet neko, no vecā LVRP.

@  Venden. : (16 oktobris 2017 - 11:27 )

@Reus Tu neesi moderators, nemet warnus.

@  Reus : (15 oktobris 2017 - 10:25 )

Neskaties spogulī, večuk@Spainis

@  Spainis : (15 oktobris 2017 - 10:05 )

Kas sitas par sudu bla?

@  TheWyat : (15 oktobris 2017 - 10:03 )

jātaisa jauns

@  1337 : (15 oktobris 2017 - 10:01 )

@TheWyat ko nu?

@  TheWyat : (15 oktobris 2017 - 10:00 )

man nepatik forums

@  1337 : (15 oktobris 2017 - 09:58 )

@Venden. eu Kõla

@  Reus : (15 oktobris 2017 - 08:33 )

@Venden. Katram savs raksturs, tam zellim redz nebij tas labākais.

@  Reus : (15 oktobris 2017 - 08:33 )

Labs rīts visiem!

@  Venden. : (15 oktobris 2017 - 08:32 )

Kļūda bija pieņemt Wazzyy, viss ko viņš izdarīja ir revertots.

@  bobo : (14 oktobris 2017 - 04:42 )

@Wazzyy Sveiks ,sveiks Ralf

@  Wazzyy : (14 oktobris 2017 - 04:33 )

@bobo Sveiks. :)

@  bobo : (14 oktobris 2017 - 04:26 )

hi

@  Wazzyy : (10 oktobris 2017 - 05:06 )

Hey

@  Venden. : (08 oktobris 2017 - 11:47 )

Yo thatway. Drīz būs pabeigts car damage skripts.

@  Venden. : (07 oktobris 2017 - 08:13 )

http://bash.lv/f/index.php?/topic/12-informācija-tiek-meklēts-skripteris/

@  Venden. : (01 oktobris 2017 - 09:23 )

Forums atjaunots, bija problēmas hostā.

@  Wazzyy : (18 septembris 2017 - 06:34 )

Uzturam aktiviāti.

@  Venden. : (16 septembris 2017 - 03:01 )

Ieteikumus rakstām LŪDZU.

@  Venden. : (09 septembris 2017 - 04:04 )

http://bash.lv/f/index.php?/topic/11-aptauja-gamemasteri-iekš-servera/

Photo

[INFORMĀCIJA] - Tiek meklēts skripteris

• Please log in to reply
No replies to this topic

Venden.

Venden.

Administrator

• Īpašnieks
  • 17 posts

PAZmZ9Z.png

Vēlos paziņot, ka serverim tiek meklēts pieredzējis skripteris, kurš ir labi pazīstams ar LUA-MTA, vēlams arī Python un C++.

Es pats joprojām strādāju pie servera, bet darbu ir daudz, un es viens to nevaru paspēt izdarīt, un viss arī sāk ievilkties. Es daudz nerakstīšu, gribētāji var mani pievienot Skype: biiistamais.

Ak tā, ja māki tikai tulkot, nevis skriptot (tas tiks pārbaudīts), vari uzreiz doties šeit - http://bash.lv/f/ind...-par-tulkotāju/

• 0

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users