Jump to content

Welcome to IPBFocus Demo
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Toggle shoutbox BASH.LV Čatiņš

 

 

Pieslēdzies MTA RP

Čau.

 

Ieejot projektā, rodas jautājums - kas te īpašs? Kas te savādāks, kāda jēga man aiziet no iemīļotā projekta, kur man jau viss ir, un iet uz kaut kādu citu, kur viss jāsāk no nulles, nezinu cik ilgi noturēsies, un vispār, kas tas tāds ir? 

 

Tā ir. Tādi jautājumi rodas visiem.

Bash.LV būs viens no īpašajiem serveriem Latvijā, kurā bieži (atkarīgs no JŪSU ieteikumiem) būs jauni atjauninājumi. Man ir pieredze skriptošanā, un to zina daudzi. Iepriekšējie atjauninājumi nav daudz, un neizskatās pēc nekā īpaša.

Jā, tas nav.

Ņemsim par piemēru to pašu slimību sistēmu. Viņa izskatās viegla, kura ar laiku varētu kaitināt. 

Parasti visas šīs sistēmas rada RPG noskaņu - ir kaut kas, aizej, paspaidi pogu vai kāds uzraksta komandu, viss pabeigts. Tieši kā izsalkuma sistēma, piebāz kabatas ar 500 burgeriem 4 mugursomās, un tikai spaidi. 

Jēga? Varbūt cilvēkiem pirmo dienu patiks, ka ir jāēd. Pēc tam tas būs kā RPG - vienkārši nospied un viss. 

Būsim godīgi, vai kāds ir RPojis to, kā ēd?

1 no 100, un tā ir realitāte.

 

Slimību sistēmā vienmēr būs kas cits, un RP būs gan ārstiem, gan pašiem cilvēkiem. Ja slimība netiks ārstēta, ar laiku tās simptomi palielināsies, un tā var būt pat bīstama. Lai to izārstētu, parasti būs jādodas pie ārsta. Un tagad jūs iedomājaties - aizeju, ārsts uzraksta komandu, izārstējos.

Nē! Tā nebūs. 

Pirmkārt, ārstam būs jādiagnosticē slimība. Ticiet man, slimības būs ar līdzīgiem simptomiem, un tas nebūs TIK viegi.

Otrkārt, jāizraksta zāles. Tās būs kā items. Ja slimība nebūs noteikta īstā, tātad arī zāles nebūs īstās, labākā gadījumā nekas nenotiks. Viss notiek ar RP, bez RPG paveidiem.

Treškārt, zāles ir jālieto. Tur gan nevar apsolīt, ka būs tik liels RP, bet zāles būs jāielieto ik pa noteiktiem intervāliem. Lietosi biežāk - tās nebūs efektīvas, lietosi retāk - viss notiks lēnāk.

 

Piekrītiet, tas ir interesantāk, nekā izsalkuma sistēma.

Jā, šeit būs izsalkuma sistēma, arī to uztaisīju, bet negaidu no tā lielu RP.

 

Runājot par LSPD - viņiem būs daudz jaunas, interesantas funkcijas, top jauns MDC, kurš ir modernāks, ērtāks, veidots ar directX funkcijām. 

 

Statu RR šeit noteikti nebūs nekad. 'Pārāk daudz naudas' tiks risināts ar krīzes situācijām valstī, cenu strauju pieaugumu un rezultātā lielākiem nodokļiem.

 

Paldies, ja izlasījāt, un aicinu jūs piereģistrēties, ienākt serverī, kad tas ir vaļā, un visu apskatīt. Jūs neatpazīsiet neko, no vecā LVRP.

@  Patriots : (25 maijs 2018 - 06:07 )

biistamais ir līdz svētdienai prom, ja ir kaut kādi jautājumi - vēršaties pie @FreshCat vai @Patriots

@  Mirrors. : (24 maijs 2018 - 02:35 )

Ay' @biistamais

@  Mirrors. : (24 maijs 2018 - 02:08 )

Jasna

@  Hayron : (24 maijs 2018 - 02:07 )

@Mirrors. Nekas īpašs, notiek gaidīšana.

@  Mirrors. : (24 maijs 2018 - 02:01 )

Ko notiek?

@  Hayron : (24 maijs 2018 - 02:00 )

Hey

@  Mirrors. : (24 maijs 2018 - 01:59 )

yo

@  biistamais : (24 maijs 2018 - 08:42 )

@linceens tak laurel

@  linceens : (23 maijs 2018 - 05:49 )

laurel vai yanny

@  linceens : (23 maijs 2018 - 05:49 )

yo

@  Patriots : (23 maijs 2018 - 12:32 )

@CentraBlood sveicināts BASH'ā.

@  CentraBlood : (23 maijs 2018 - 12:24 )

Sveiki..

@  biistamais : (23 maijs 2018 - 09:44 )

Mēs taisam un mērķa laiks ir sestdiena, bet šaubos, ka to varēs, jo man ir riteņbraukšanas sacensības Cēsīs.

@  facex : (22 maijs 2018 - 06:56 )

haiduk

@  Crazy123 : (22 maijs 2018 - 11:10 )

kad servers buus valja/

@  Patriots : (21 maijs 2018 - 04:26 )

@Hayron Atjaunošu discorda linku, sure. Uhm - par datumu īsti neko daudz nevaru solīt. Mums ir diezgan padaudz darba priekšā, itkā biistamais prognozējas vislaik uz nākamo nedēļu, bet es esmu kategoriski pret, jo viņam ir daudz, kas vel jādara.

@  Hayron : (21 maijs 2018 - 12:38 )

Nvm, discordu atradu, forum mobile versija nerādīja.

@  Hayron : (21 maijs 2018 - 11:44 )

Un vai ir zināms aptuvenais laiks kad šeit verās vaļā?

@  Hayron : (21 maijs 2018 - 09:28 )

@Patriots Vari updatot discord linku, expired

@  Bulvanz : (20 maijs 2018 - 05:29 )

:mellow: :mellow:


Photo

Kā man rīkoties, ja saskāros ar administrācijas locekli?


  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1
Patriots

Patriots

    No pirmssākumiem

  • UAT
  • 28 posts
  • LocationAizkraukle

Hey, hey, čau, sveicināti un tā tālāk. Centīšos rakstīt īsi, bet tomēr, ja būs gari - tad tomēr iesaku silti izlasīt, lai turpmāk nākotnē NEBŪTU problēmas ar administrācijas locekli.

 

  1. Administrators kā tāds;

Noteikti būtu jaatcerās to, ka administrators vienmēr ir augstāks nekā parasts lietotājs. Lai arī, kas Tu esi bijis komūnā - tomēr tajā brīdī viņš ir augstāka statusa nekā Tu pats. Lai administrators attiektos pret Tevi kā cilvēku, tad arī pret viņu pašu ir jaattiecās ar tādu attieksmi. WARNING: Iet runa par - "eu Tu bļe, iejailo šito te" , "eu, nahuj reportus neskaties" , "tu zini, kas šajā serverī ir mans draugs". 

 

Administrators pavada savu brīvo laiku serverī - nereti tas ir skolēns, kas vainu ir pabeidzis jau 9.klasi, vai arī tikai beigs. Uzreiz pieminēšu to, ka vecums nekad nav bijis šķērslis (saprāta robežās proti). Pa lielam ir atkarīgs no tā - kā šī persona spēj domāt un risināt problēmas, kas arī MŪSU komūnā tiek pārbaudīts intervijas laikā. 

 

Administrators savu pienākumu pildīšanas laikā saskarās ar ļoti daudz lietām. Tās varētu būt - negatīvi lietotāji, pozitīvi lietotāji, troļļi, aizrādīšana u.t.t. Administrators pa lielam dara ļoti labu darbu, kas manuprāt BŪTU jāciena, lai arī, kas Tu pats esi bijis. Vienalga, vai Tu esi rpojis exā, vai Tu esi rpojis vel kaut kādā citā serverī. 

 

      2. Administratora rīcība;

 

Bieži esam saskārušies ar to, ka kādā brīdī administrators VAR aizsvilties un iespējams, ka pat - aizskar Tavu personību. Pirmkārt - uzreiz apdomājies vai viņš to nav izdarījis emociju uzplūsmā. Otrkārt - pārbaudi to, vai Tu pats neesi vainīgs pie tā. Treškārt - ja esi bijis vainīgs, atvainojies administratoram. 

 

Aptuveni runājot par ^ - no sākuma derētu tiešām izvērtēt situāciju un tad tikai skriet pie manis, vai kāda cita UAT biedra un raudāt/sūdzēties par kāda administratora rīcību. Būtu labi, ja katrs no spēlētājiem atcerētos to, ka administrators ir ARĪ parasts cilvēks un saprāta robežās mēs visi mēdzam aizsvilties. 

 

Atceries to, ka administratoram IR TIESĪBAS Tavu reportu nofalsot, ignorēt, ja viņš ir saskāries ar Tevīm vairākkārt un šajās te situācijās - Tu esi bijis agresīvs, rupji izturējies pret administrācijas locekli. 

 

Ja tomēr pret Tevi administrators ir izturējies rupji, droši vari kontaktēties ar UAT biedru caur PM un kopēji risināsiet šo problēmu.  

 

      3. Situācijas izvērtēšana;

 

 

Tagad aprunāsimies par reportiem. Visi mēs esam rakstījuši reportu, visi mēs esam dabujuši kādreiz atibldi. Pirmkārt - sāksim ar 'report'. Bieži vien cilvēki pat nav spējīgi sakarīgi un pareizi uzrakstīt reportu. Uzreiz ir jaizslēdz varianti kā - "eu atnāc, vajag help" , "eu, kas pa huiņu notiek IGS" u.t.t. Reportā būtu jāmin situācijas apraksts, vainīgais. Un tad pārējais, kas ir atkarīgs no situācijas. 

 

Tagad piemēram - administrators atbild uz Tavu reportu. Iedomāsimies, ka Tu esi reportojis kādu lietotāju, kas Tevi ir nodmojis, nozadzis Tavu auto, jo tas ir bijis ieslēgts. Pavisam noteikti Tu esi negatīvs, Tevī pašlaik šarmo negatīva līnija, kuru Tu noteikti kādā brīdī izlaidīsi. Administrators atnāk un sāk uzdot Tev jautājumus, pirmkārt - viņam ir jānoskaidro, kas ir noticis un kāpēc tas ir noticis. Viņš var pajautāt pierādījumus vai kaut ko tamlīdzīgu. Šis ir tas posms, kurā puse aizsviļas. Sākas uzreiz apsaukāšanās, tiekšanās pēc savas labas u.t.t. Jāsāk ar savaldīšanos, jāsavaldās un tad jāmeiģina risināt problēmu. 

 

Reports tiek aizvērts - tevi aizsūtīja mājās/tev atvainojās un atstāja reportu/tev neko nepateica un aizvēra reportu.Meiģināsim saprast kāpēc. Pirmkārt - iespējams, ka Tu sāki uzvesties nekulturāli. Otrkārt - iespējams, ka viņš ir izdarījis secinājumu, sapratis to, ka viņš nevar neko izdarīt un ir atstājis reportu. Treškārt - iespējams, ka viņš ir visu izdarījis un vairs neko nevar izdarīt. Izvērtē situāciju un tad domā, ko darīt. Ja Tev neko nepateica un aizvēra reportu, meiģini rast komunikāciju ar adminu - noskaidro kas un kā. Ja administrators neatbild, meiģini risināt problēmu ar augstāku admin. Ja Tevi aizsūtija mājās, tad vari nesūdzēties nevienam un samierināties. Centies nomierināties un meiģināt risināt visu problēmu ar citu administratoru. Par pēdejo variantu īsti nav jārunā, tur viss ir skaidrs. 

 

        Tas arī aptuveni būtu viss. Tagad uz sitiena nevaru izdomāt, vai esmu kaut ko aizmirsis vai arī nē. 


  • 3
0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users