Jump to content

Welcome to IPBFocus Demo
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Toggle shoutbox BASH.LV Čatiņš

 

 

Pieslēdzies MTA RP

Čau.

 

Ieejot projektā, rodas jautājums - kas te īpašs? Kas te savādāks, kāda jēga man aiziet no iemīļotā projekta, kur man jau viss ir, un iet uz kaut kādu citu, kur viss jāsāk no nulles, nezinu cik ilgi noturēsies, un vispār, kas tas tāds ir? 

 

Tā ir. Tādi jautājumi rodas visiem.

Bash.LV būs viens no īpašajiem serveriem Latvijā, kurā bieži (atkarīgs no JŪSU ieteikumiem) būs jauni atjauninājumi. Man ir pieredze skriptošanā, un to zina daudzi. Iepriekšējie atjauninājumi nav daudz, un neizskatās pēc nekā īpaša.

Jā, tas nav.

Ņemsim par piemēru to pašu slimību sistēmu. Viņa izskatās viegla, kura ar laiku varētu kaitināt. 

Parasti visas šīs sistēmas rada RPG noskaņu - ir kaut kas, aizej, paspaidi pogu vai kāds uzraksta komandu, viss pabeigts. Tieši kā izsalkuma sistēma, piebāz kabatas ar 500 burgeriem 4 mugursomās, un tikai spaidi. 

Jēga? Varbūt cilvēkiem pirmo dienu patiks, ka ir jāēd. Pēc tam tas būs kā RPG - vienkārši nospied un viss. 

Būsim godīgi, vai kāds ir RPojis to, kā ēd?

1 no 100, un tā ir realitāte.

 

Slimību sistēmā vienmēr būs kas cits, un RP būs gan ārstiem, gan pašiem cilvēkiem. Ja slimība netiks ārstēta, ar laiku tās simptomi palielināsies, un tā var būt pat bīstama. Lai to izārstētu, parasti būs jādodas pie ārsta. Un tagad jūs iedomājaties - aizeju, ārsts uzraksta komandu, izārstējos.

Nē! Tā nebūs. 

Pirmkārt, ārstam būs jādiagnosticē slimība. Ticiet man, slimības būs ar līdzīgiem simptomiem, un tas nebūs TIK viegi.

Otrkārt, jāizraksta zāles. Tās būs kā items. Ja slimība nebūs noteikta īstā, tātad arī zāles nebūs īstās, labākā gadījumā nekas nenotiks. Viss notiek ar RP, bez RPG paveidiem.

Treškārt, zāles ir jālieto. Tur gan nevar apsolīt, ka būs tik liels RP, bet zāles būs jāielieto ik pa noteiktiem intervāliem. Lietosi biežāk - tās nebūs efektīvas, lietosi retāk - viss notiks lēnāk.

 

Piekrītiet, tas ir interesantāk, nekā izsalkuma sistēma.

Jā, šeit būs izsalkuma sistēma, arī to uztaisīju, bet negaidu no tā lielu RP.

 

Runājot par LSPD - viņiem būs daudz jaunas, interesantas funkcijas, top jauns MDC, kurš ir modernāks, ērtāks, veidots ar directX funkcijām. 

 

Statu RR šeit noteikti nebūs nekad. 'Pārāk daudz naudas' tiks risināts ar krīzes situācijām valstī, cenu strauju pieaugumu un rezultātā lielākiem nodokļiem.

 

Paldies, ja izlasījāt, un aicinu jūs piereģistrēties, ienākt serverī, kad tas ir vaļā, un visu apskatīt. Jūs neatpazīsiet neko, no vecā LVRP.

@  Patriots : (25 maijs 2018 - 06:07 )

biistamais ir līdz svētdienai prom, ja ir kaut kādi jautājumi - vēršaties pie @FreshCat vai @Patriots

@  Mirrors. : (24 maijs 2018 - 02:35 )

Ay' @biistamais

@  Mirrors. : (24 maijs 2018 - 02:08 )

Jasna

@  Hayron : (24 maijs 2018 - 02:07 )

@Mirrors. Nekas īpašs, notiek gaidīšana.

@  Mirrors. : (24 maijs 2018 - 02:01 )

Ko notiek?

@  Hayron : (24 maijs 2018 - 02:00 )

Hey

@  Mirrors. : (24 maijs 2018 - 01:59 )

yo

@  biistamais : (24 maijs 2018 - 08:42 )

@linceens tak laurel

@  linceens : (23 maijs 2018 - 05:49 )

laurel vai yanny

@  linceens : (23 maijs 2018 - 05:49 )

yo

@  Patriots : (23 maijs 2018 - 12:32 )

@CentraBlood sveicināts BASH'ā.

@  CentraBlood : (23 maijs 2018 - 12:24 )

Sveiki..

@  biistamais : (23 maijs 2018 - 09:44 )

Mēs taisam un mērķa laiks ir sestdiena, bet šaubos, ka to varēs, jo man ir riteņbraukšanas sacensības Cēsīs.

@  facex : (22 maijs 2018 - 06:56 )

haiduk

@  Crazy123 : (22 maijs 2018 - 11:10 )

kad servers buus valja/

@  Patriots : (21 maijs 2018 - 04:26 )

@Hayron Atjaunošu discorda linku, sure. Uhm - par datumu īsti neko daudz nevaru solīt. Mums ir diezgan padaudz darba priekšā, itkā biistamais prognozējas vislaik uz nākamo nedēļu, bet es esmu kategoriski pret, jo viņam ir daudz, kas vel jādara.

@  Hayron : (21 maijs 2018 - 12:38 )

Nvm, discordu atradu, forum mobile versija nerādīja.

@  Hayron : (21 maijs 2018 - 11:44 )

Un vai ir zināms aptuvenais laiks kad šeit verās vaļā?

@  Hayron : (21 maijs 2018 - 09:28 )

@Patriots Vari updatot discord linku, expired

@  Bulvanz : (20 maijs 2018 - 05:29 )

:mellow: :mellow:


Photo

Kā man pareizi izveidot/atveidot savu 'character'?


  • This topic is locked This topic is locked
No replies to this topic

#1
Patriots

Patriots

    No pirmssākumiem

  • UAT
  • 28 posts
  • LocationAizkraukle

Čau, esmu klāt ar jaunu topiku. Šoreiz aprunāsimies par 'character' izveidošanu. Topiks iespējams būs garš, taču tas man neapstādinās no rakstīšanas. 

 

Vārds Uzvārds

Šī ir vieta, kur cilvēki parasti vienmēr kļūdas. Bieži esam pamanījuši tādus variantus kā - Arturs Black, Mike Kalnins u.t.t.  Tā nu tas ir un tā tas būs līdz kāds tiešām to lietu nelabos. Esmu 80% pārliecināts, ka ne visi izlasīs šo topiku, aptuveni ieskatīsies tajā un izslēgs ārā. 

 

Runājot par tēmu, personāža vārdu uzvārdu parasti meiģina izveidot balstoties uz Jūsu izdomāta stāsta par tēlu. Iedomāsimies, ka es vēlos veidot personāžu, kurš būs piemēram ielu puika. Viņš būs melnādainais, tāpēc uzreiz es dodos uz - https://surnames.beh...ted-states/1990

un apskatos sev vēlamo vārdu uzvārdu tos savienojot. Iedomāsimies, ka es izvēlējos savam personāžam - Kendrick Evans. Izklausās itkā priekš "gangster" rp. (Es īsti nerpoju gangsterus, tāpēc, ja kāds var - approve šo ^). Iedomāsimies, ka Tu vēlies veidot kaut kādu mafiju/brigādi. Uzreiz ir jāsaprot, kas tā ir par mafiju, jebšu tās izcelsmi. IR daudz variantu - Krievu brigādes, Itāļ-amerikāņu mafijas, Amerikāņu mafijas, Albāņu, Ķīniešu u.t.t. Saprotot, kas tā ir pa izcelsmi - es dodos uz 'google', iegooglēju piemēram - Italian names and surnames. Izlec vairāki varianti un izvēlos vienu no viņiem. Pavisam vienkārši, ne? 

 

Personāža stāsts/atveidojums.

Klupšanas akmens, hehe. Esmu ļoti bieži pamanījis, ka daudzi atveido savu 'character' nepareizi. Godīgi atzīšos, arī es esmu atveidojis kādreiz nepareizi. Visi mēs mācamies no kļūdām. Kādam varbūt ir slinkums kaut ko mainīt, kāds varbūt nesaprot, kāds varbūt domā, ka tā ir taisnība kā viņš atveido. Iemeslu ir ļoti daudz. 

 

Pirmkārt - aprunāsimies par 'nēģeru rp'. Nekad dzīvē nēģeri nebrauks virsū kādam tikai tāpēc, ka viņš ir nēģeris. Iet runa par tiem gadījumiem, kas rpo, ka ir vissvareni nēģēri un nekam nepakļaujas, uzbrūk policistiem u.t.t. Parādīšu reālu momentu no Straight Outta Compton filmas - https://www.youtube....h?v=VBYiVoNwzQo  (itkā reāli runājot policistu ir mazāk, taču tomēr izmantojot brutālu, agresīvu paveidu viņi viņus dabuj uz zemes. Protams - es atbalstu to, ka var dirst virsū policistam, taču tomēr jebkurš pakļausies. Neder šeit nekādi /do izvairās, /me iepis mentam pa olām un bēg prom. Tajā situācija protams ir nedaudz 'harrasments' taču tas pieder pie lietas.) Vienīgais, kur nēģeris jutīsies drošs - viņa rajons. Arī šeit neder tāda lieta kā - realitātē šeit būtu pilns ar nēģeriem un jūs visus atskaldītu. Uzreiz pateikšu - policisti nekad nebrauks pavisam vienkāršā veidā uz šo te rajonu, ja viņi zin, ka tur bieži notiek kriminālas lietas. Noteikti tuvumā būs kāda cita vienība, kas var assistēt. Šeit policists IR spējīgs nošaut kādu, ja viņš jūtas apdraudēts.

 

Otrkārt - mafiozo atveidošana. Arī šeit neder tādas lietas kā - Tu zini, kas es esmu? Tev rīt būs sūdi, nodedzināsim Tavu servisu. Neviens 'mafiozo' nekad neatklās savu identitāti līdz tam momentam, ja tā persona jau to zin un ir reāla pārliecība, ka viņam nav nekādu pierādījumu. Mafijas lieta kā tāda ir slepena lieta un neviens īsti nekad neatklāj, kas viņš tāds ir un zem kā viņš strādā. Viņš var pielietot spēku jā, viņš var dirst pretī policistam un beigās par to sēdēt, taču lietas būtība kā tāda, ka viņš nestaigās tā vienkārši pa pilsētu ar 15 apsargiem apkārt un teiks visiem, ka viņš ir mafiozo. Parasti šīs identitātes aizstāj ar "veiksmīgs biznesmenis" u.t.t. 

 

Treškārt - bikeri. Bikeri sevi cenšās drīzāk atklāt, tas ir viņu apģērba stils, uzvešanās un uzturēšanās barā, pie močiem, benzīntankiem, bāriem u.t.t. Izklaidīgs un agresīvs dzīvesveids viņus padara ļoti agresīvus un cietsirdīgus. Personīgi es, Owlā pret šādiem gāju tikai tad, kad zināju, ka man ir kāda cita vienība, kas varēs palīdzēt. Ticēšu tam, ka viens baikeris neko nedirsīs/neuzbruks kādam citam, ja viņš ir viens. Barā - cik esrmu sapratis ļoti bieži tas notiek. 

 

Ceturtkārt - legāls cilvēks. Šeit īsti daudz nav jārunā, ir jāpieturās variantam, ka Tu esi bailīgs (arī policisti ir bailēs off-duty'ā, jo nav ekipējuma). Ir jāpiedomā pie sava personāža stāsta, jo nebūtu itkā gudri mainīt to katru reizi kad piesakies uz kādu vietu. Ja esi veidojis viņu policista darbam, tad arī pieturies pie tās lietas, nekas Tevi protams neattur pieteikties citur, taču mainīt tā stāstu nevajadzētu. Tāpēc var veidot ļoti daudz personāžus, kuriem stāsts ir savādāks katram. 

 

Droši var atveidot sievieti. Bet tad protams ir jāpieturās pie sieviešu RP kā - bailes, vajadzības u.t.t. Neder šeit tādi varianti, ka nebaidās pilnībā ne no kā, pa naktīm staigā pa ielām un nebaidās u.t.t. Sodīt nesodīšu nevienu par šo, bet tad lūgums arī izveidot kārtīgu, reālu RP stāstu, kas apliecinās, ka nav bailes n'shit. 

 

Gadu skaitlis. 

Ļoti daudz cilvēku atveido personāžus starp 21-25, taču viņu RP ir tāds itkā viņi būtu jau nodzīvojuši pusmūžu un savākuši reālu piķi. Ir bījuši arī gadijumi, kad atveido 30-35 gadus vecus, bet tad kad ir jābēg/jākaujas - kaut kādā veidā kļūst par 18-20. Sāk rpot, ka visu dzīvi vel esot boksējušies, kickboksā gājuši un kur vel nē. Ja tas nav stāstā, tad tas arī nav jāattēlo un jebkurš, kas atveidos, ka ir kaut kur rpojis, vai kad uz mašīnas ir kaut kādi necauršaujamie stikli - prasīšu pierādījumus no tā.  Pieturās lūdzu pie sava stāsta un viss. 

 

Veiksmi, ganjau būs turpinājums, pašlaik nevaru saprast - esmu kaut ko aizmirsis, vai arī nē. 

 


  • 1
0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users